Mes

Mes – tai ateitis, kurią kuria Balsių bendruomenė, projekto vystytojai, architektai, projektuotojai, aplinkosaugininkai, prekybininkai ir daugybė kitų specialistų.

Visi drauge statome mūsų svajonių prekybos ir paslaugų centrą – draugišką, bendraujantį, patogų.

Mes esame „ŽALI“, malonu susipažinti.

KOMANDA →

Draugiškas, bendraujantis, patogus

„ŽALI“ centras yra draugiškas aplinkai, nes naudojame atsinaujinančios energetikos technologijas, priimdami tvarius spendimus, o pats pastatas įsilieja į natūralų kraštovaizdį. Jis draugiškas ir žmogui, jaukus bei dėmesingas jo kasdieniams poreikiams. Susisiekimas, paslaugų ir prekių įvairovė, net lankytojų nuotaika – mums svarbus kievienas momentas.

Prekybos ir paslaugų centras ne tik laukia savo lankytojų, bet ir bendrauja su jais. Naujausių technologijų pagalba pataria, kokias paslaugas, produktus pasirinkti, informuoja apie naujoves ir kviečia susitikti. „ŽALI“ – tai vieta, kurioje norisi bendrauti ir dalintis: išgerti kavos su draugais ar kaimynu, papietauti su visa šeima, išbandyti naują velotrasą arba tiesiog stebėti, kaip vaikai leidžia laiką savo žaidimų aikštelėje.

„ŽALI“ erdvės patogios kiekvienam – pėsčiajam, dviratininkui, vairuotojui. Organizavome gerai apgalvotą visuomeninio transporto, dviračių, pėsčiųjų eismą, pasirūpinome aplinkiniais keliais ir keliukais, jų nuorodomis, automobilių bei dviračių stovėjimo vietomis. Prekybos centro viduje taip pat laukia malonios detalės kaip nemokamas bevielis ryšys, interkatyvios naujovės ir netgi geriamo vandens fontanėlis.

Jūsų pasiūlymai