Etapai

Prekybos ir paslaugų centro „ŽALI“ projektas yra lyg serijinis filmas, kurį sudaro svarbiausi epizodai – nuo pirmųjų idėjų, vizijos kūrimo iki realaus įgyvendinimo. Kviečiame drauge gyvai stebėti, kaip po truputį mezgasi, auga ir pagaliau sužaliuoja mūsų visų kūrinys.
Visada laukite tęsinio!


V etapas – Įsikūrimas

„ŽALI“ pastatas jau beveik pastatytas, todėl pradedame įsikūrimo darbus. Jų metu įrengsime „ŽALI“ vidaus erdves visiems mūsų gyventojams ir pasiruošime atidarymui – pirmųjų lankytojų lauksime 2018 m. kovo mėnesį.

IV etapas – Statybos

Pagaliau „ŽALI“ pastatas ir jo aplinka iš eskizų, virtualaus 3D modelio keliasi į realybę. Statybų metu bus įgyvendintas ilgai brandintas projektas, kurio rezultatus galėsite pamatyti gyvai.

III etapas – Pastato projektas

„ŽALI“ pastatas ir jo aplinka įgauna gyvybės – idėjiniai eskizai jau pavirto virtualiu architektūriniu bei konstrukciniu modeliu. 3D vaizdai mums reikalingi projektuojant, kad žinotume kiekvieną pastato detalę, o vėliau galėtume jį rūpestingai prižiūrėti.

II etapas – Sankryža

Mums svarbu, kad prekybos ir paslaugų centrą „ŽALI“ pasiektumėte saugiai ir patogiai. Pradedame nuo probleminės sankryžos sutvarkymo – jos vietoje įsikurs žiedas, vedantis jus į Balsių centrą, o taip pat pas mus į svečius.

I etapas – Idėjos

Kiekvienas kūrinys prasideda nuo idėjos, o mes jų turime daugybę. Šiame etape dalinamės įkvėpimu ir vizijomis, diskutuojame tarpusavyje ir surenkame geriausius pasiūlymus. Visos idėjos bei galimi sprendimai virsta projektiniais pasiūlymais, su kuriais jus supažindiname.